دوشنبه, 01 بهمن,1397
Menu

جزئیات خبر

جستجو

شرکت در مسابقات مجموعه جشنواره های شکوفا 96 در رشته رباتیک و ربوکاپ

به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه یک، جشنواره شکوفا 96 در سطح منطقه و با معرفی افراد از سطح محلات در آذر و دی ماه سال جاری برگزار گردید و نسبت به معرفی افراد برتر در زمینه های مختلف این جشنواره جهت شرکت در مسابقات سطح تهران اقدام گردید.
مسابقات مجموعه جشنواره های شکوفا طی چند سال اخیر با شعار شهروند کارآمد و فناوری اطلاعات ، با هدف پیشرفت و گسترشIT و آشنایی بیشتر شهروندان با فضای مجازی در سالهای گذشته و در هفت رشته ی بازی های رایانه ای ، رسانه های دیجیتال، برنامه نویسی موبایل، طراحان گرافیکی، رباتیک، توسعه مهارتهای رایانه ای و وبلاگ نویسی برگزار می گردید.
این جشنواره امسال نیز همانند سالهای قبل و در چهار رشته ی خدمات مبتنی بر تلفن همراه،رسانه های دیجیتال و تولید محتوا، بازی های رایانه ای و رباتیک شهری برگزار می گردد.
در بخش مسابقات رباتیک شهری که به میزبانی شهرداری منطقه 16 و در ورزشگاه یادآوران در سیزدهم بهمن ماه سال جاری برگزار شد از 4 تیم اعزامی،آقای محمد طاها حجتی کرمانی از محله شهرک شهید محلاتی در رشته فوتبالیست به مقام دوم دست یافت و باقی تیم ها نیز علی الرغم عملکرد عالی و رقابت های زیبا به مقام های چهارم و پنجم رشته های زمین پاک و مبارز دست یافتند.
گفتنی است جوایز این مسابقات در مراسم اختتامیه این جشنواره که روزهای 13 و 14 اسفند سال جاری در سالن برج میلاد تهران برگزار می گردد به برندگان اهدا شود.
.


آخرین اخبار