دوشنبه, 01 بهمن,1397
Menu

جزئیات خبر

جستجو

جلسه توجیهی جشنوراه مشکات 96 (ویژه بخش ثبت آثار)

اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی منطقه یک از جلسه توجیهی ثبت آثار مشکات 96 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک، سیاوشی مدیر اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی منطقه با بیان این مطلب گفت : نشست فوق به منظور تبادل نظر و ارائه طرحهای خلاقانه مطابق با فضاهای محله ای جهت اجرای دستورالعمل ها ابلاغی برگزار شد.
وی تصریح کرد: برنامه های پیشنهادی باید مطابق با شاخص های ارزیابی باشد و هر ناحیه طبق نیازها و نظرات شهروندان برنامه های خود را اجرا و نتیجه را به اداره آموزش انعکاس دهد.
به گفته سیاوشی نیاز سنجی و نظرسنجی کلاسها و کارگاههای آموزشی در سطح محلات می بایست به منظور ایجاد رغبت و نیاز در شهروندان صورت پذیرد.
مدیر اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی منطقه 1 همچنین در مورد محورها و قالبهای جشنواره مشکات و برگزاری کارگاههای آموزشی–ترویجی مشکات، ایده ها و نظرات اجرای برنامه های مشارکتی و خلاقانه مواردی را مطرح کرده و افزود: امید است بتوانیم از ایده ها و طرح های پیشنهادی در جهت رفع مشکلات شهری بهره ببریم.
همچنین در ادامه رابط فناوری اطلاعات نحوه ثبت آثار و ذخیره آنها را به حضار در سالن آموزش داد . در پایان هم آموزش تصویری ثبت نام در جشنواره و همچنین نرم افزار ثبت آفلاین در اختیار تمامی نواحی و محلات قرار گرفت.

آخرین اخبار